امن سازی

ارائه کننده:
راهکارهای امن ویرا
تاریخ
26 مرداد 1398
وب سایت:
www.ViraSecSolutions.com
دسته بندی:
امن سازی، امنیت اطلاعات

 

امن سازی تجهیزات شبکه و سرویس های د حال اجرا در شبکه و سیستم عامل کاربران از جمله موارد ضروری  پیاده سازی امنیت است، در صورتی که شما ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ انجام دهید و بی توجه به گزارش ارائه شده و تنها با نصب چند دستگاه امنیتی برای امنیت خود متکی شوید دچار امنیت احساسی شده اید و این کافی نیست.

امن‌سازی به فراهم نمودن و ارائه ابزارهای مختلف به منظور حفاظت از یک سیستم کامپیوتری اشاره دارد. به عبارت دیگر حفاظت در لایه های مختلفی ارائه شده و اغلب به عنوان دفاع در عمق شناخته می شود. منظور از حفاظت در لایه های مختلف، حفاظت در سطح میزبان، سطح برنامه کاربردی، سطح سیستم عامل، سطح کاربر، سطح فیزیکی و تمامی سطوح پایینی آن می باشد. هر یک از سطوح نیازمند روش منحصر بفردی از امن سازی می باشد.

امن سازی در کلیه لایه های شبکه و سرویس ها بایستی پیاده شود. سیستم عامل ها، سرویس های در حال اجرا شامل DHCP, DNS, Email Server و … همچنین تجهیزات شبکه شامل سوئیچ ها، روترها و کلیه تجهیزات ارتباطی. سیستم های مجازی سازی با کلیه مولفه ها شامل VMWare ESXi, vCenter و ارتباط بین ماشین های مجازی در لایه شبکه سیستم مجازی، ارتباط ماشین های مجازی با دنیای بیرون و … باید بررسی و امن سازی شود.

 

شرکت راهکارهای امن ویرا با تخصص و تجربه ای گرانبها در حوزه امن سازی تجهیزات شبکه و سرویس ها و سیستم های مجازی سازی در خدمت شما عزیزان خواهد بود

با ما در تماس باشید – 26913211 – 021

 

 

\